eus | cas
Babestutako zuhaitzak: 39

Babesleak

12. ARBIZU (2023)

Andra Mari Ikastola
Andra Mari Ikastola
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Arbizuko Udala
Arbizuko Udala
Etxarri Aranazko Udala
Etxarri Aranazko Udala
Ergoienako Udala
Ergoienako Udala
Nafarroako Gobernua
Nafarroako Gobernua
Nafarroako Unibertsitate Publikoa
Nafarroako Unibertsitate Publikoa - GESOL
Sakanako Mankomunitatea
Sakanako Mankomunitatea
Viveros Ametza
Viveros Ametza
Irizar
Irizar
Sustrai Mintegiak
Sustrai Mintegiak
DANOBATGROUP
DANOBATGROUP
Eseki
Eseki
Sakana Group
Sakana Group
Mariezcurrena Eraikuntzak
Mariezcurrena Eraikuntzak
Magotteaux
Magotteaux
Albaitaritza
Albaitaritza

11. TAFALLA (2022)

Garcés de los Fayos Ikastola
Garcés de los Fayos Ikastola
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Tafallako Udala
Tafallako Udala
Gobierno de Navarra
Nafarroako Gobernua
Nafarroako Unibertsitate Publikoa
Nafarroako Unibertsitate Publikoa - GESOL
Mairagako Mankomunitatea
Mairagako Mankomunitatea
Fagor
FAGOR
DANOBATGROUP
DANOBATGROUP
Mariezcurrena Eraikuntzak
Mariezcurrena Eraikuntzak
Albaitaritza
Albaitaritza

10. LIZARRA (2021)

Lizarra Ikastola
Lizarra Ikastola
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Lizarrako Udala
Lizarrako Udala
Barindanoko Udala
Barindanoko Udala
Antzingo Udala
Antzingo Udala
Gobierno de Navarra
Nafarroako Gobernua
Nafarroako Unibertsitate Publikoa
Nafarroako Unibertsitate Publikoa - GESOL
Albaitaritza
Albaitaritza
Mariezcurrena Eraikuntzak
Mariezcurrena Eraikuntzak
Maier
Maier
Irizar
Irizar
CAF
CAF
Embega
Embega
Ecológicos Ega
Ecológicos Ega

9. ARGUEDAS (2019)

Argia Ikastola
Argia Ikastola
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Arguedaseko Udala
Arguedaseko Udala
Gobierno de Navarra
Nafarroako Gobernua
Nafarroako Unibertsitate Publikoa
Nafarroako Unibertsitate Publikoa - GESOL
Transportes Vicuña
Transportes Vicuña
Irizar
Irizar
Maier
Maier
Urzante
Urzante

8. ALTSASU (2018)

Iñigo Aritza Ikastola
Iñigo Aritza Ikastola
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Altsasuko Udala
Altsasuko Udala
Gobierno de Navarra
Nafarroako Gobernua
Nafarroako Unibertsitate Publikoa
Nafarroako Unibertsitate Publikoa - GESOL
Eirlan Hizkuntza Zerbitzuak
Eirlan Hizkuntza Zerbitzuak
Mariezcurrena Eraikuntzak
Mariezcurrena Eraikuntzak
Albaitaritza
Albaitaritza
Sunsundegui
Sunsundegui
Transportes Vicuña
Transportes Vicuña
Irizar
Irizar
Copreci
Copreci
Maier
Maier

7. LESAKA (2017)

Tantirumairu Ikastola
Tantirumairu Ikastola
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Lesakako Udala
Lesakako Udala
Gobierno de Navarra
Nafarroako Gobernua
Nafarroako Unibertsitate Publikoa
Nafarroako Unibertsitate Publikoa - GESOL
Nafarroako Kutxa Fundazioa
Nafarroako Kutxa Fundazioa
Albaitaritza
Albaitaritza
Irizar
Irizar
Maier
Maier
Mariezcurrena Eraikuntzak
Mariezcurrena Eraikuntzak
Martiko
Martiko

6. SARTAGUDA - ANDOSILLA (2016)

Erentzun Ikastola
Erentzun Ikastola
Ibaialde Ikastola
Ibaialde Ikastola
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Andosillako Udala
Andosillako Udala
Sartagudako Udala
Sartagudako Udala
Gobierno de Navarra
Nafarroako Gobernua
Nafarroako Unibertsitate Publikoa
Nafarroako Unibertsitate Publikoa - GESOL
Nafarroako Kutxa Fundazioa
Nafarroako Kutxa Fundazioa
Albaitaritza
Albaitaritza
Irizar
Irizar
Maier
Maier
Eirlan Hizkuntza Zerbitzuak
Eirlan Hizkuntza Zerbitzuak

5. BAZTAN (2015)

Baztan Ikastola
Baztan Ikastola
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Baztango Udala
Baztango Udala
Gobierno de Navarra
Nafarroako Gobernua
Nafarroako Unibertsitate Publikoa
Nafarroako Unibertsitate Publikoa - GESOL
Nafarroako Kutxa Fundazioa
Nafarroako Kutxa Fundazioa
Albaitaritza
Albaitaritza
Irizar
Irizar
Maier
Maier
Mariezcurrena Eraikuntzak
Mariezcurrena Eraikuntzak

4. SANGÜESA (2014)

Zangozako Ikastola
Zangozako Ikastola
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Zangozako Udala
Zangozako Udala
Eirlan Hizkuntza Zerbitzuak
Eirlan Hizkuntza Zerbitzuak
Viscofan
Viscofan
Geoalcali
Geoalcali
Gobierno de Navarra
Nafarroako Gobernua
Nafarroako Unibertsitate Publikoa
Nafarroako Unibertsitate Publikoa - GESOL
Nafarroako Kutxa Fundazioa
Nafarroako Kutxa Fundazioa

3. TUDELA (2013)

Argia Ikastola
Argia Ikastola
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Amalurra
Amalurra
Tuterako Udala
Tuterako Udala
Gobierno de Navarra
Nafarroako Gobernua
Nafarroako Kutxa Fundazioa
Nafarroako Kutxa Fundazioa
Nafarroako Unibertsitate Publikoa
Nafarroako Unibertsitate Publikoa - GESOL

2. TAFALLA (2011-2012)

Garcés de los Fayos Ikastola
Garcés de los Fayos Ikastola
San Fermin Ikastola
San Fermin Ikastola
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Tafallako Udala
Tafallako Udala
Gobierno de Navarra
Nafarroako Gobernua
Nafarroako Kutxa Fundazioa
Nafarroako Kutxa Fundazioa
Nafarroako Unibertsitate Publikoa
Nafarroako Unibertsitate Publikoa - GESOL

1. ARBIZU (2009-2010)

Andra Mari Ikastola
Andra Mari Ikastola
Paz de Ziganda Ikastola
Paz de Ziganda Ikastola
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Nafarroako Ikastolen Elkartea
Arbizuko Udala
Arbizuko Udala
Nafarroako Gobernua
Nafarroako Gobernua
Ekopass Naider
Ekopass Naider
Eirlan Hizkuntza Zerbitzuak
Eirlan Hizkuntza Zerbitzuak
Ampo
Ampo
Nafarroako Unibertsitate Publikoa
Nafarroako Unibertsitate Publikoa - GESOL
Nafarroako Kutxa Fundazioa
Nafarroako Kutxa Fundazioa